Usługi

Mini zoo

MINI ZOO

 

Niewątpliwą atrakcją w Naszej Zagrodzie jest Mini ZOO.

W tym miejscu, stworzonym z myślą o najmłodszych, istnieje możliwość bliskiego kontaktu ze zwierzętami. Można przyjrzeć się z bliska zabawnym świnkom wietnamskim, pogłaskać malutkie owieczki i zaprzyjaźnić się z towarzyską klaczą o imieniu Dola.

W zagrodach i wolierach zobaczą Państwo wiele gatunków ptaków i zwierząt, zarówno domowych jak i dzikich, dużych i małych.

Zwierzęta w Mini ZOO są łagodne, przyjazne i tylko czekają aby dostać jakiś smakowity kąsek. 

Są w śród nich małe owieczki, kozy, struś emu, bażanty, świnki wietnamskie, króliki, kucyki i wiele innych.

wycieczki

Agroturystyka 

imprezy

WYCIECZKI

 

Zachęcamy Państwa, aby  przenieść zajęcia z sali lekcyjnej do Naszej Zagrody , które zamienimy na wesołą, ciekawą i niezapomnianą przygodę na łonie natury, wśród niezliczonych gatunków zwierząt.

Nasza Zagroda  stanowi idealne miejsce na edukacyjną szkolną wycieczkę, podczas której można nie tylko zdobyć wiedzę z zakresu nauk przyrodniczych, ale także rozwijać wyobraźnię i kreatywność uczniów, rozbudzać pasję poznawania ciekawych miejsc i walory przebywania na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody.

 

 

AGROTURYSTYKA

Agroturystyka NASZA ZAGRODA jest położona w samym sercu mazur, których zachwalać nie trzeba. Idąc w myśl piosenki "kto tu raz przyjechał nigdy nie żałował i na pewno wróci tu za rok" tyczy się  z pewnością Naszej Zagrody.

Oferta gospodarstwa jest kierowana do osób chcących w trakcie wypoczynku  obcować z naturą, zasmakować domowej kuchni opartej na produktach i przetworach z własnego gospodarstwa , poznać najpiękniejsze zakątki Mazur.

 

 

" Gospodarstwo idealne dla rodzin z dziećmi "

 

Imprezy

 

NASZA ZAGRODA to idealne miejsce na przyjęcie okolicznościowe, imprezę firmową, czy obiad rodzinny w stylu boho.

Organizujemy imprezy okolicznościowe na ponad 40 osób.

Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe wyzwania kulinarne i organizacyjne.

 

"Doskonałe przyjęcie w nieskazitelnie sielskiej atmosferze " 

zoonaszazagroda.pl

Strona stworzona w kreatorze www WebWave.

zoonaszazagroda.pl